YÖNETİM KURULUMUZ’DAN VALİ GÜVENÇER’E ZİYARET

87

DSC_2013

Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulda Ali Rüştü Gürsoy Başkanlığında oluşturulan kulübümüzün yeni yönetim kurulu Muğla Valimiz Mustafa Hakan Güvençer’i makamında ziyaret etti.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Vali Güvençer: “Hepinizin yeni görevi hayırlı olsun. Muğla’mız için güzel şeyler yapacağınıza kalpten inanıyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Ali Rüştü Gürsoy Başkanlığındaki  yönetim kurulu üyelerimizi makamında kabul eden Vali Güvençer Muğlaspor Futbol takımına yeni sezonda başarılar dilerken geçtiğimiz sezonda gösterdikleri performanstan dolayı da kutladı.

Güzel şeyler yapmak istediklerini söyleyen Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Rüştü Gürsoy: “İşimiz çok zor ama birilerinin de bu işi üstlenip yapması lazım. İnşallah bu sene iyi işler hedefliyoruz. İyi niyetli olarak çalışacağız. Arkadaşlarımda çok heyecanlı. Şu anda teknik kadromuzu oluşturduk. Transfer için görüşmelere başladık. Sezonun maddi olarak en sıkıntılı zamanı. Vatandaşlarımızdan beklenti çok fazla. Hemşehrilerimizin desteklerini bekliyoruz.” dedi.

Ziyarette yönetim kurulumuzdan Gültekin Akça, S. Hakkı Ünsal, Mehmet Ünal Öztep, Abdullah Eskihisarlı, Haluk Beyimoğlu, Osman Nuri Tuna,Egemen Balaban,  İsmail Baş, Şahin Kırkan ve İbrahim Efecik hazır bulundu.