Urhan’dan Taraftara Çağrı

71

DSCF16044 Mayıs  Pazar günü saat 16’da Bölgesel Amatör Ligi baraj maçında Süper Amatör Lig Lideri Ortaca Belediyespor ile karşılaşacak olan Muğlaspor’da çalışmalar sürüyor. Bu önemli maça kendi tesislerinde hazırlanan Muğlaspor’da Teknik Direktör Egemen Urhan, taraftarlara takımı yalnız bırakmayın çağrısında bulundu.

Bölgesel Amatör Lig 7. Grupta sezonu kendi sahasında oynadığı İzmirspor maçı ile tamamlayan Muğlaspor, gelecek yıl  BAL’da hangi takımın belirleneceği baraj maçında 4 Mayıs Pazar günü Muğla Atatürk Stadında Ortaca Belediyespor ile karşılaşacak. İzmirspor maçı sonrası hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Muğlaspor’da bu önemli maç öncesi galibiyetten başka bir konu düşünülmüyor.

Hazırlıkların çok iyi gittiğini belirten Muğlaspor Teknik Direktörü Egemen Urhan, Ortaca maçını kazanıp ligi mutlu bir şekilde tamamlamak istediklerini söyledi. Teknik Direktör Urhan, ‘Sevinci ve üzüntüsü ile bir sezonu tamamladık. Önümüzde bir final maçımız daha var. Süper Amatör Lig Lideri Ortaca Belediyespor çok iyi bir ekip. Final maçında güçlü ve çok motive olmuş bir rakip karşısında mücadele vereceğiz. Bu nedenle çok yoğun çalışarak bu maça hazırlanıyoruz’ dedi.

Ortaca ile oynanacak olan final maçının önemine değinen Teknik Direktör Urhan, ‘Son 90 dakika çok önemli. Bu maçın telafisi yok. Yeşil beyaza gönül veren herkesi kulübe destek vermeye davet ediyorum. Muğlasporlu olan herkesi baraj maçında tribünde görmek istiyoruz. Bu son final maçından da galip ayrılıp sezonu mutlu bir şekilde tamamlamak istiyoruz’ diye konuştu.