OKÇULARIMIZI ZİYARET

41

Soldan sağa sporcularımız

Tugçe-Gülçin-Sevda-Songül-Sena-Tuğba-Ayşenur-Cem-Emircan

Kulüp Başkanımız Eminer İçten Bencik Beldesinde  9 okçumuzu  ziyaret etti. Ziyaret sırasında Sayman Nevin Yalçın’da yanındaydı.

Öncelikle Kulüp Başkanımız branşımıza yeni katılan 4 sporcumuz Cem Ersoy (Makaralı yay)-Tugçe Aba-Gülçin Balık-Sevda Kaya(Klasik yay) ile tanıştı.

Eminer İçten “Yeni katılan sporcularımızla tanışmak ve ihtiyaçları olan malzemeleri teslim etmek amacıyla yaptığımız ziyaretle çalışmalarını izleme fırsatı buldum. Şu anda 9 sporcumuzu okçuluk branşında eğiten gerçek sporcu yetiştirmek için elinden geleni yapan Sn Liderim Dr Ejder Sözen’e teşekkür ediyorum. Kıt olanaklara sahip bir beldenin Belediye Başkanına sporcularıma sağladığı çalışma imkanlarından dolayı şükranlarımı sunuyorum ve sporcularım adına teşekkür ediyorum. Gelecekte büyük başarılara imza atacak olan çocuklarıma da çalışmalarında başarılar ve müsabakalarda iyi dereceler almalarını diliyorum” dedi.

Bencik Beldesinde bulunan tütün deposunda antremanlarına devam eden branşımız sporcularını izleyen Başkanımız antrenman sırasında hiçbir okunun hedef dışında olmadığı atışlarıyla ilgili her sporcumuzu ayrı ayrı tebrik etti.

Fotoğraflar için tıklayınız.

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4676972215949.165929.1643051054&type=3