«

»

Muğlaspor’dan Çeker’e Teşekkür Ziyareti

DSCF2179

8 branşta faaliyet gösteren ve yüzlerce sporcuyu bünyesinde barındıran Muğlaspor’a tüm sporsal aktivitelerin de büyük destek veren Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker’i makamında ziyaret eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten il müdürüne teşekkür etti. Muğlaspor Başkan Vekili Gültekin Akça’nın da yer aldığı ziyaret sırasında konuşan Muğlaspor Başkanı İçten, ‘İyi ki bu memlekete geldiniz. Bu memleket sizin sayenizde tesis gördü‘ dedi.

Muğla’ya atanan ve ilimize güzel hizmetler yapmış kamu görevlilerinin her zaman takdir edilmesi gerektiğini belirten Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten, ‘ Sayın İl Müdürümüz Bekir Çeker Muğla’daki görevine başlar başlamaz sporculara ve spor camiasına büyük katkılar yaptı. Sayın müdürümüzle birlikte Muğla’da tesisleşmeyi yaşadık. Sayın il müdürümüz her branşta kulüplerimizin ve sporcularımızın her zaman yanlarında ve destekçisi oldu. Muğlaspor olarak hangi taleple olursa olsun sayın müdürümüzün kapısını çaldığımızda, büyük destekler gördük. Sevgili müdürüm gibi ilimize güzel hizmetler yapan bütün kamu görevlilerimizi takdir ederek her zaman onure etmeliyiz. Özellikle tesisleşme alanında yapmış olduğunuz başarılı hizmetler sporda Muğla gençliğini çok daha başarılı hale getirecektir. Örneğin sizin döneminizde kulübümüz okçularına yapmış olduğunuz malzeme desteği sonrası bu okçularımız Türkiye rekoru kırarak Türkiye şampiyonu olmuşlardır. Verdiğiniz desteğin nasıl olumlu yansıdığının en büyük ispatı da alınan bu başarılı sonuçtur. Ayrıca çok sayıda dalda faaliyet gösteren Muğlaspor’umuz devletten hak ettiği ve yıllardır alamadığı katkı payını da sizin sayesinde almıştır’ dedi.

Ziyaretleri nedeniyle Muğlaspor başkanı ve başkan vekiline teşekkür eden Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker , ‘ Tam bir yıl önce Muğla’da göreve başladım. Beni ilk ziyaret edenlerin arasında Muğlaspor başkanımız ve yöneticilerimiz vardı. Muğla’da tüm spor kulüpleri ve halkımızla her zaman birlikteyiz ve iç içeyiz. Muğlaspor sadece futbol alanında değil toplam sekiz branşta başarıyla mücadele eden güzide bir kulübümüz. Çok sayıda gencimize spor yaptırarak ilimize çok önemli bir katkı sağlıyor. Muğlaspor Kulübü okçularının kırdıkları Türkiye rekorları ve kazandıkları Türkiye Şampiyonlukları Muğlaspor’u ulusal bazda bir marka haline getirmiştir. Ayrıca Muğlaspor Türkiye’de kamuya borcu olup ta, bu borcunun taksitlerini düzenli ödeyen tek kulübümüzdür. Biz Gençlik hizmetleri il müdürlüğü olarak tüm dallardaki sporcularımızın ve kulüplerimizin her zaman yanlarında ve destekçisiyiz ‘ diye konuştu.

Devletin ve hükümetin verdiği imkanlar sayesinde Muğla’nın payına düşen yatırımları hizmete sunmanın görevleri olduğunu belirten Spor İl Müdürü Çeker , ‘ Güzel Muğla’mız herşeyin en iyisine layık. Biz hizmet için varız, bu hizmeti de sonuna kadar sürdüreceğiz. Muğla Cumhuriyet tarihinde payına düşen yatırımların en büyüğünü bu dönemde almıştır. Bu yatırımlardan da gururla bahsediyorum. Bu yatırımların ilimize kazandırılmasını sağlayan başta Sayın Başbakanımız olmak üzere, Sayın Spor Bakanımıza, Sayın Spor Genel Müdürümüze, Sayın Valimize ve Sayın Milletvekillerimize spor camiamız adına şükranlarımı sunuyorum’ diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir