«

»

Muğlaspor’da Seçmeler 21 Temmuz’da

DSC_04413 Eylül’de başlayacak olan yeni sezon öncesi çalışmalarını kendi tesislerinde sürdüren Muğlaspor’da yönetim kurulu takıma genç yetenekleri kazandırmak için futbolcu seçmeleri yapacak. Muğlaspor Kulübünden yapılan açıklamada A Takım için futbolcu seçmelerinin 21 Temmuz Perşembe saat 17.30’da Muğla Atatürk Stadında yapılacağı kaydedildi. Açıklamada seçmelere katılmak isteyen futbolcuların Muğlaspor Kulübünün 0-252-214 25 00 numaralı telefonundan kayıt yaptırabilecekleri ifade edildi.

  1. Lig ekiplerinden Muğlaspor yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. 3 Eylül’de başlayacak olan yeni sezon öncesi Teknik Direktör Hüseyin Yenikan yönetiminde çalışmalarını sürdüren yeşil beyazlılarda moraller yerinde. Muğlaspor’da takım çalışmalarına devam ederken, yönetim kurulu da takıma yetenekli gençleri kazandırmak için futbolcu seçmeleri düzenleyecek.

Muğlaspor yönetim kurulundan yapılan açıklamada A Takım futbolcu seçmelerinin 21 Temmuz Perşembe gün Saat 17.30’da Muğla Atatürk Stadında yapılacağı ve bu seçmelere katılmak isteyen futbolcuların Muğlaspor Kulübünün 0-252-214 25 00 numaralı telefonundan kayıt yaptırabilecekleri açıklandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir