«

»

Muğlaspor’da Rota Bornova

abdullah eskihisarlıLigde geçtiğimiz hafta sonu kendi sahasında Denizli Özel İdare ile oynaması gereken ancak Başbakan Erdoğan’ın Muğla gezisi nedeniyle Pazartesi’ye alınan, o günde yaşanan yoğun yağış nedeniyle oynanamayan ve ileri bir tarihe ertelenen maçın ardından bu hafta sonu Bornova’ya konuk olacak olan Muğlaspor çalışmalarını sürdürüyor.

Ligde bu hafta sonu deplasmanda Yeni Bornovaspor’a konuk olacak olan Muğlaspor hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta oynanması gereken Denizli Özel İdare maçı ertelenen ve haftayı maç yapmadan geçiren Muğlaspor Bornova maçı hazırlıklarını Cuma günü tamamlayacak.

Cumartesi günü İzmir’e gidecek ve kampa girecek olan Muğlaspor’da, Kaptan Sinan cezası, Murat Şimşek’de sakatlığı nedeniyle kadroda yer alamazken, sakatlığı geçen ve antrenmanlara başlayan Gökhan ile hasta olan Ramazan’ın durumlarının ise maç saati belli olacağı öğrenildi.

Takımın hazırlıklarının çok iyi gittiğini belirten Muğlaspor Basın Sözcüsü Abdullah Eskihisarlı, Bornova maçından en iyi sonuçla ayrılacaklarını söyledi. Bornova maçı için takımın Cumartesi günü yola çıkacağını ifade eden Basın Sözcüsü Eskihiarlı, ‘Ligde son oynanan maçlarda bir türlü istediğimiz sonuçları elde edemedik. Bornova maçında şanssızlığımızı kırıp en iyi sonucu almak istiyoruz’ dedi.

Açıklamasında geçtiğimiz hafta içinde yapılan Geleneksel Muğlaspor Birlik ve Beraberlik Gecesine de değinen Basın Sözcüsü Abdullah Eskihisarlı, ‘ Geçtiğimiz Cuma akşamı CNS Tesislerinde muhteşem bir gece yaşadık. Gecemizi onurlandıran Sayın Valimize, Belediye Başkanımıza, Garnizon Komutanımıza, Başsavcımıza, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüze, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının değerli başkan ve temsilcilerimize, kulübümüze önemli hizmetler yapmış eski kulüp başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimize, spor kulüpleri ve kuruluşlarının değerli temsilcilerine, taraftarlarımıza ve geceye katılan tüm yeşil beyaza gönül verenlere kulübüm adına şükranlarımı sunarım. Muğlaspor ruhunun en yoğun bir şekilde hissedildiği muhteşem bir gece yaşadık’ diye konuştu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir