«

»

Resim

MUĞLASPOR’DA ROTA BODRUM

EMİNER İÇTEN

Bölgesel Amatör Lig’in ikinci devresine önümüzdeki Pazar günü deplasmanda oynayacağı Bodrumspor maçı ile başlayacak olan Muğlaspor’da hazırlıklar sürüyor. Bu zorlu maç öncesi kendi tesislerinde çalışmalarını sürdüren Muğlaspor’da Bodrum maçı öncesi sakat ve hasta futbolcuların çokluğu teknik kadroyu kara kara düşündürüyor.

Ligin ilk devresini 17 puanla 9. Sırada tamamlayan Muğlaspor’da ikinci yarı hazırlıkları devam ediyor. Ligin ikinci devresine Pazar günü deplasmanda oynayacağı Bodrumspor maçı ile başlayacak olan Muğlaspor’da hasta ve sakat futbolcuların çokluğu teknik kadroyu düşündürüyor.

Zorlu Bodrum maçı öncesi Muğlaspor’da stoper Muhammet ve Gökhan’ın sakatlıkları sürerken, grip olan golcü futbolcu Mustafa’nın durumu da teknik kadroyu kara kara düşündürüyor. Muğlaspor’da sakat ve hasta futbolcuların tedavilerinin sürdüğü ancak Bodrum maçında oynamalarının çok zor olduğu öğrenildi.

Takımın hazırlıklarını yakından takip eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten, her iki takımında ilimizin takımı olduğunu belirterek, ‘Bodrumspor ve Muğlaspor ligde mücadele eden iki güzide kulübümüz. Bu önemli maçta öncelikle dostluğun kazanmasını diliyorum. Sahada centilmence bir mücadele olmasını ve sahada hak edenin kazanması en büyük temennim’ diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir