MUĞLASPORDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

39

DSCF1790

Bölgesel Amatör Lig 7. Grupta ligin ilk devresini 17 puanla 9. Sırada tamamlayan Muğlaspor ikinci devre hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Teknik Direktör Egemen Urhan yönetiminde günde çift antrenmanla çalışmalarını sürdüren Muğlaspor önceki gün oynadığı hazırlık maçında Süper Amatör Lig temsilcisi Özel İdarespor’u Mustafa’nın attığı tek golle 1-0 kazandı.

Bölgesel Amatör Ligin ikinci devresine 12 Ocak Pazar günü deplasmanda oynayacağı Bodrumspor maçı ile başlayacak olan Muğlaspor hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Ligin ikinci devresine sıkı bir şekilde hazırlanan Muğlaspor Teknik Direktör Egemen Urhan yönetiminde günde çift antrenmanla çalışmalarını sürdürüyor.

Ligin ikinci yarısında puan kaybına tahammülü olmayan yeşil beyazlılar önceki gün hazırlık maçında Atatürk Stadında Süper Amatör Lig temsilcilerinden Özel İdarespor ile karşılaştı. Teknik Direktör Egemen Urhan’ın her iki yarıda da farklı kadro ile mücadele ederek bütün futbolcuların son performanslarını test ettiği maçı Muğlaspor 1-0 kazandı. Maçta Muğlaspor’un tek golünü Mustafa kaydederken Muğlaspor’un Bodrum maçına kadar bir hazırlık maça daha yapacağı açıklandı.

Hazırlıkların çok iyi gittiğini belirten Muğlaspor Teknik Direktörü Egemen Urhan takımda morallerin yüksek olduğunu söyledi. İkinci devreye kendi tesislerinde hazırlandıklarını ifade eden Teknik Direktör Urhan, ‘Günde çift antrenmanla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Futbolcularımın performanslarından memnunum. Bodrum maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Takımdaki oyuncularımın maç performanslarını görmek için Özel İdarespor ile Atatürk Stadında hazırlık maçı yaptık. Maçta bütün oyuncularımın form durumlarını gördük’ diye konuştu.

Hazırlıklar sırasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi tesislerinden de yararlandıklarını ifade eden Teknik Direktör Urhan, ‘Çalışmalarımız sırasında üniversitenin tüm imkanlarını bizlere açan başta rektörlüğümüz olmak üzere BESYO Yöneticilerine, hocalarına ve personeline çok teşekkür ediyorum’ dedi.