Muğlaspor Yönetiminden Başkanlara Ziyaret

43

DSCF2549Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten ve yönetim kurulu üyeleri 30 Mart Yerel Seçimlerinde göreve seçilen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ile Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.

30 Mart Yerel Seçimlerinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Dr. Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanlığına seçilen Bahattin Gümüş’ü ziyaret eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaretler sırasında her iki başkana yeni görevlerinde başarılar dileyen Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten, Muğlaspor’a verdikleri maddi ve manevi katkılar nedeniyle camia adına teşekkür etti.  Muğlaspor’un ilimizin markası ve vazgeçilmez değeri olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı İçten, Muğlaspor’un hak ettiği yerlere gelebilmesi için yoğun bir şekilde mesai harcadıklarını ve bu çalışmaları gerçekleştirirken de yerel yönetimlerin büyük katkı verdiğini söyledi.

Çocukluğundan bu yana Muğlaspor’u çok sevdiğini ve her maçını da merakla takip ettiğini belirten Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, yeni kurulan Menteşe Belediyesinin kanunlar çerçevesinde her zaman Muğlaspor’un destekçisi olduğunu kaydetti.

Muğla Belediyesinin her zaman imkanlar çerçevesinde Muğlaspor’un en büyük destekçisi olduğunu ifade eden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’de, ‘Daha önce Muğla Belediyesi olarak Muğlaspora çok büyük maddi kaynak sağladık. Bundan sonra da Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak yasaların bizlere verdiği yetkiler dahilinde Muğlaspor’a her zaman büyük katkılar vermeye devam edeceğiz. Nazik ziyaretleri nedeniyle kulüp başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum’ dedi