MUĞLASPOR URHAN’LA YOLA DEVAM

33

10379809_1444033972517792_4642853355197186574_oGeçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulda Ali Rüştü Gürsoy Başkanlığında oluşturulan Muğlaspor’un yeni yönetim kurulu Teknik Direktör Egemen Urhan ile yeniden anlaştı.
Muğlaspor yönetimi Teknik Direktör Egemen Urhan ile yola devam kararı aldı. Genç teknik adamla yeniden sözleşme imzalayan Muğlaspor yönetim kurulu vakit kaybetmeden transfer çalışmalarına başladı. Teknik Direktör Egemen Urhan için düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanı Ali Rüştü Gürsoy ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Öztep, Abdullah Eskihisarlı, Raşit Biter ve Neşet Palu’da katıldı.
İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Ali Rüştü Gürsoy, Muğlaspor bünyesinde yetişen ve çok sevilen Egemen Urhan ile yola devam ettikleri için çok mutlu olduklarını belirterek, transfer çalışmalarının planlı bir şekilde başladığını ve Muğlaspor’a layık bir kadro oluşturacaklarını söyledi.
Muğlasporda yeniden görev aldığı için çok mutlu olduğunu belirten Teknik Direktör Egemen Urhan’da hedefe ulaşabilmek için tüm camianın bir arada olması ve takıma destek vermesi gerektiğini söyledi. Öte yandan Rüştü Gürsoy Başkanlığındaki Muğlaspor Yönetim Kurulu görev dağılımını da gerçekleştirdi.
Muğlaspor’da Başkan Vekilliklerine Gültekin Akça ve Hakkı Ünsal, İdari As Başkanlığa Mehmet Ünal Öztep, Mali As Başkanlığa Fatih Çerçi, Sosyal Komite Başkanlığına Haluk Beyimoğlu, Basın Sözcülüğüne Abdullah Eskihisarlı, Bölge Temsilciliğine Neşet Palu, Futbol Şube Sorumluluğuna Raşit Biter, Alt Yapı Sorumluluğuna Şahin Kırkan, Mali Komite Üyeliklerine İbrahim Efecik, S. Egemen Balaban ve İsmail Baş, Soysal Komite Üyeliklerine de Mehmet Ali Demirbaş ve Osman Nuri Tuna seçildi.