«

»

Muğlaspor U-14 İl şampiyonu

muğlaspor u-14-ekkkLigi namağlup tamamlayarak Play Off maçları oynamaya hak kazanan Muğlaspor bu maçlardan da yenilgisiz ayrılarak il şampiyonu oldu. Play Off Grubunu da 1. sırada tamamlayarak final maçında diğer grubun ikincisi Yatağanspor U-14 ile karşılaşan Muğlaspor U-14 rakibini 2-0 mağlup ederek İl Şampiyonu oldu.

Muğlaspor U-14 Takımı sezonu namağlup tamamlayarak İl Şampiyonu oldu.  Lig maçlarını yenilgisiz tamamlayan Muğlaspor U-14 Takımı Play Off maçlarında A Grubunda mücadele etti. A Grubunda Yeni Milasspor, Gündoğan Belediyespor ve Fethiyespor U-14 Takımları ile karşılaşan Muğlaspror U-14 Takımı bu grubu da yenilgisiz lider tamamlayarak diğer grubun ikincisi Yatağanspor U-14 Takımı ile final maçı oynamaya hak kazandı. Final maçında Yatağanspor U-14 karşısında etkili bir futbol ortaya koyan Muğlaspor U-14 maçtan 2-0 galip ayrıldı. Maçta Muğlaspor’un gollerini Sergen Kaya ile Ekincan Aykut kaydetti.

Sporcularının sezonu yenilgisiz il şampiyonu olarak tamamlamasından dolayı çok mutlu ve gurulu olduğunu belirten Muğlaspor U-14 Antrenörü Nazım Ceylan, kendilerine her zaman büyük destek veren Kulüp Başkanı Eminer İçten, yönetim kurulu üyeleri, kulüp çalışanları ve teknik kadroya teşekkür etti. Antrenör Ceylan, Muğlaspor U-14 Takımının tarihi ve yeri daha sonra belirlenecek Türkiye Şampiyonası Grup Maçlarında Muğla’yı temsil edeceğini, gurup maçlarından da en iyi sonuçla ayrılabilmek için yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

Antrenörlüğünü Nazım Ceylan’ın yaptığı Muğlaspor U-14 Takımı şu futbolculardan oluşuyor; Ömercan Kiraz, Selman Furkan Demirel, Kürşad Yılmaz, Alperen Can Erol, Sergen Kaya, Nabi Ramazan Çolakkol, İsmet Ceylan, Sinan Yıldız, Oğuz Bingöl, Emre Belen, Fatih Kaplama, Ekin Can Aykut, Berkant Kaleli, Batuhan Çakır, Anıl Çoban, Burak Tuncer, Tarık Demir ve Mehmet Onur Bozkurt.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir