Muğlaspor Transferlerini Sürdürüyor

280
  1. Lig ekiplerinden Muğlaspor transfer çalışmalarını sürdürüyor. Muğlaspor son olarak geçtiğimiz yıl ki şampiyon kadroda yer alan ve kulüp alt yapısından yetişen Süleyman Çelik, Ramazan Bulut ve Erol Aydın ile yine kulüp alt yapısından yetişen ve geçtiğimiz yıl Bölgesel Amatör Lig’de Ortaca Belediyespor forması giyen Fatih Çelebi ile profesyonel sözleşme imzaladı.
  2. Lig temsilcilerinden Muğlaspor transfer çalışmalarına devam ediyor. Yeni sezonda profesyonel liglerde kalıcı bir kadro oluşturmak isteyen Muğlaspor son olarak dört genç futbolcu ile sözleşme imzaladı. Yeşil beyazlılar geçtiğimiz yıl ki şampiyon kadroda yer alan ve kulüp alt yapısından yetişen Süleyman Çelik, Ramazan Bulut ve Erol Aydın ile yine kulüp alt yapısından yetişen ve geçtiğimiz yıl Ortaca Belediyespor’da forma giyen Fatih Çelebi ile profesyonel sözleşme imzaladı.

 

Muğlaspor’un yuvaları olduğunu ifade eden ve yeniden yeşil beyazlı formayı giyecek olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden genç futbolcular, kulübün başarısı için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını açıkladılar.

Muğlaspor’un Türk futboluna çok sayıda yıldız ismi armağan ettiğini ifade eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu, ‘Profesyonel sözleşme yaptığımız dört oyuncumuzda kulübümüzün alt yapısında yetişmiş başarılı futbolcular. Kulübümüze daha çok uzun yıllar hizmet edeceklerine inancımız tam. Transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Görüşmeler tamamlandıkça transferlerimizi basın ve kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz’ dedi.