«

»

MUĞLASPOR SEZONU AÇIYOR

16694_1478726102381912_3285106782375298685_nMuğlaspor 2014-2015 Futbol Sezonunu 3 Eylül Çarşamba günü açıyor. Saat 16.00’da Atatürk Stadında gerçekleşecek olan sezon açılışında Muğlaspor Aydın temsilcisi Sökespor ile karşılaşacak.
Yeni sezon hazırlıklarına yaklaşık 1,5 ay önce kendi tesislerinde başlayan Muğlaspor’un resmi sezon açılışı 3 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek. Saat 15.30’da Cumhuriyet Meydanında yapılacak olan çelenk sunma töreninin ardından açılış töreni Atatürk Stadyumunda devam edecek.
Saygı duruşu yapılması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından protokol konuşmaları ile devam edecek olan açılış töreninde teknik kadro ve futbolcuların tanıtılmasının ardından Muğlaspor Futbol Okulu öğrencileri kısa bir gösteri maçı yapacak.
Geçtiğimiz hafta kendi sahasında oynadığı hazırlık maçında Didimspor’u 1-0 mağlup eden Muğlaspor sezon açılışında Aydın Temsilcisi Sökespor’u konuk edecek.
Muğlaspor’un sezon açılış törenine yeşil beyaza gönül vermiş herkesi beklediklerini ifade eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Rüştü Gürsoy, ‘Takımımız yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Bu sezon şehrimizin 3. Lig özlemini sona erdirmek istiyoruz. Bu doğrultuda iddialı bir kadro oluşturduk. Teknik kadro ve futbolcularımıza güvenimiz tam. Bu kadronun ligde çok başarılı olacağına ve camiamıza büyük sevinçler yaşatacağına inanıyoruz. Başarıya ulaşmak için şehrimizin tüm etkenlerinin tek yumruk olması gerekiyor. Bu konuda herkesin ilgi ve desteklerini bekliyoruz. Kulübümüzün sezon açılışında herkesi tribünde görmek istiyoruz’ dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir