Muğlaspor Hazırlıklarını Tamamladı

34

DSCF2341Ligde bu hafta sonu deplasmanda Yeni Bornovaspor’a konuk olacak olan Muğlaspor’da çalışmalar tamamlandı. Bornova maçı için Cumartesi günü yola çıkacak olan Muğlaspor’da cezalı Kaptan Sinan ile sakatlığı devam eden Murat Şimşek kadroda yer alamayacak.

Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta mücadele eden Muğlaspor bu hafta sonu İzmir deplasmanında Yeni Bornovaspor’a konuk olacak. Bornovaspor maçı hazırlıklarını Cuma günü yaptığı son antrenmanla tamamlayan Muğlaspor Cumartesi günü yola çıkacak. Cumartesi günü İzmir’de kampa girecek olan Muğlaspor’da cezalı olan Kaptan Sinan ve sakatlığı devam eden Murat Şimşek kadroda yer alamayacaklar.

Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Keskin’in kafile başkanlığında yola çıkacak olan Muğlaspor Bornova maçından iyi sonuçla ayrılıp ligdeki şanssızlığını kırmak istiyor.

Ligde kalan son 7 maçı artık birer ciddi hazırlık maçı olarak gördüklerini bundan sonra tek düşüncelerinin mayıs ayında oynanacak olan baraj maçı olduğunu ifade eden Muğlaspor Teknik Direktörü Egemen Urhan, Bornova maçından en iyi sonuçla ayrılmayı düşündüklerini kaydetti. Bornova maçında Sinan ve Murat’ın takımda yer alamayacağını dile getiren Teknik Direktör Urhan, hasta olan Rıdvan’ın durumunun ise maç saati belli olacağını belirtti. Bundan sonra tüm hazırlıklarını mayıs ayındaki baraj maçı için yaptıklarını kaydeden Urhan, ‘Ligde kalan 7 maçımızı en iyi sonuçla tamamlamayı planlıyoruz. Çok sayıda maç kazanarak takımın moral ve motivasyonunu en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Bornova maçını kazanarak ligde son haftalarda yaşadığımız şanssızlığı kırmak istiyoruz. Tüm çalışmalarımız bu yönde devam ediyor’ diye konuştu.