Muğlaspor Gecesi 28 Şubat’ta

47

EMİNER İÇTENMuğlaspor Kulubü tarafından düzenlenen Geleneksel Birlik ve Beraberlik Gecesi 28 Şubat Cuma akşamı CNS Tesislerinde gerçekleştirilecek. Muğlaspor’a gönül vermiş herkesi geceye beklediklerini ifade eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten, ‘Muğlaspor ruhunun yeniden canlanacağı bu güzel gecede camianın tüm üyelerini bir arada görmek istiyoruz’ dedi.

Geleneksel Muğlaspor Gecesi 28 Şubat Cuma akşamı CNS Tesislerinde gerçekleştirilecek. Muğlaspor Kulübü tarafından düzenlenen Geleneksel Birlik ve Beraberlik Gecesinde camianın tüm üyeleri ile kulübe gönül vermiş herkesin bir araya getirilmesi hedefleniyor.

Gece hazırlıklarının tamamlandığını ve yeşil beyazlı renklere gönül vermiş herkesi geceye beklediklerini ifade eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten, ‘Muğlaspor, Muğla’nın simgesidir. Bu takımın başarısı hepimizin mutluluğu, başarısızlığı hepimizin üzüntüsüdür. Kurumsal kimliğini yeniden kazanan Muğlaspor’un günümüzde her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı var. Bize desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Dayanışma gecesinde kulübümüze gönül vermiş herkesi bir araya getirmek arzusundayız. Güzel bir gece geçirip devam eden ligde takımımıza maddi ve manevi olarak moral ve motivasyon katmak istiyoruz. Bu güzel gecede Muğlasporumuzun büyük ruhunun yeniden canlanacağına inancım tam’ diye konuştu.