Muğlaspor Bucak Maçına Hazır

74

abdullah eskihisarlıBölgesel Amatör Lig 7. Grupta bu hafta sonu deplasmanda Bucak Belediyespor’a konuk olacak olan Muğlaspor’da hazırlıklar tamamlandı. Cumartesi günü Bucak maçı için yola çıkacak olan Muğlaspor Burdur’da kampa girecek.

Ligde geçtiğimiz hafta sonu kendi sahasında Sarayköyspor’u tek golle mağlup eden Muğlaspor u hafta sonu deplasmanda Burdur temsilcisi Bucak Belediyespor’a konuk olacak. Bucak maçı hazırlıklarını hafta boyunca Teknik Direktör Egemen Urhan yönetiminde kendi tesislerinde sürdüren Muğlaspor çalışmalarını tamamladı.

Bucak maçı için Cumartesi günü Kulüp Müdürü Adem Korkmaz’ın kafile başkanlığında yola çıkacak olan Muğlaspor Burdur’da kampa girerek maç saatini bekleyecek. Daha önce Kumluca maçında gördüğü kırmızı kart sonrası iki maç ceza alan Muhammet dışında eksiği bulunmayan Muğlaspor Bucak maçını kazanıp çıkışını sürdürmek istiyor.

Hafta boyunca takımın Bucak maçına çok iyi hazırlandığını ifade eden Muğlaspor Basın Sözcüsü Abdullah Eskihisarlı, bu zorlu maçı kazanıp yükselişlerini sürdürmeyi hedeflediklerini söyledi. Takımın geçtiğimiz hafta sonu kendi sahasında oynadığı Sarayköy maçında alınan üç puanın moral ve motivasyonu arttırdığına dikkat çeken Basın Sözcüsü Eskihisarlı, ligde daha üst sıraları hedeflediklerini kaydetti. Takımda arkadaşlık ve sevgi bağının en üst düzeyde olduğunu ifade eden Eskihisarlı, ‘Bucak maçını kazanıp bu galibiyeti taraftarlarımıza armağan etmek istiyoruz’ dedi.