Muğlaspor ara vermeden çalışıyor

92

DSCF2164Ligde geçtiğimiz pazar günü kendi sahasında ligin güçlü temsilcilerinden Çine Madranspor’a 2-1 mağlup olan Muğlaspor, çarşamba mesaisinde deplasmanda karşılaşacağı Didim Belediyespor maçı hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Muğlaspor Çine maçında kırmızı kart gören Sinan ve sakatlığı devam eden Gökhan’dan yoksun bir kadro ile Didimspor karşısında mücadele edecek.

Son haftalarda oynadığı bütün maçlarda ciddi hakem hataların yenik düşen ve hemen hemen her hafta bir yada bir kaç oyuncusunu kırmızı kartla kaybeden Muğlaspor’da son oynanan Çine Madranspor maçında da aynı senaryo yaşandı. Maç boyunca verdiği hatalı kararlar ve yanlış kartlarla dikkat çeken maçın hakemi Muğlaspor’un yüzde yüz bir penaltısını da vermeyerek maçın sonucuna etki yaptı. Kendi sahasında konuk ettiği Çine Madranspor’a 2-1 mağlup olan Muğlaspor’da, alınan yenilginin yanısıra Kaptan Sinan’ın kırmızı kartla oyun dışı kalması üzüntüyü kat kat arttırdı.

Çine maçı sonrası ligde çarşamba mesaisinde deplasmanda Didim Belediyespor’a konuk olacak olan Muğlaspor ara vermeden çalışmalarına devam ediyor. Teknik Direktör Egemen Urhan yönetiminde çalışmalarına devam eden Muğlaspor Didim maçı için Salı günü yola çıkacak ve Didim’de kampa girecek.

Takımın pazar günü oynanan Çine maçı sonrası ara vermeden hemen Didim maçı hazırlıklarına başladığını belirten Muğlaspor Basın Sözcüsü Abdullah Eskihisarlı, Didim maçını kazanmaktan başka düşüncelerinin olmadığını söyledi. Her hafta yaşanan hakem hataları nedeniyle sıkıntılı bir süreç yaşadıklarını ifade eden Basın Sözcüsü Eskihisarlı, ‘Artık bu hakem hatalarına bir son verilmesini istiyoruz. Yaşanan bu hakem hataları takımımızın bütün motivasyonunu bozuyor. Hakem arkadaşlarımızdan kararlarını verirken daha dikkatli olmalarını ve adalet çerçevesinde hakkaniyetli maç yönetmelerini talep ediyoruz. Didimspor maçını kazanarak köti gidişe bir dur demek istiyoruz’ dedi.