«

»

MUĞLASPOR 12. ADAMLA BULUŞTU

Bu sezon ligde zirveyi hedefleyip 3. Lig özlemini sona erdirmek isteyen Muğlaspor, Manisa’nın  Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden temsilcisi Somaspor’la oynadığı hazırlık maçından 3-1 mağlup ayrıldı. Maçta Muğlaspor Teknik Direktörü Egemen Urhan çok sayıda futbolcuya kadroda yer verdi.

Yıllardır 3.lig özlemi ile yanıp tutuşan ve önümüzdeki sezon bu hasretini sona erdirmek isteyen Muğlaspor sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Sezon öncesi iddialı bir kadro oluşturan Muğlaspor ilk hazırlık maçında Manisa temsilcisi Somaspor ile karşılaştı. Muğla Atatürk stadında oynanan hazırlık maçını Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker, Somaspor Başkanı Sinan Vardar, Muğlaspor Kulübü Başkanı Rüştü Gürsoy ve az sayıda taraftar takip etti. Muğlaspor Kulübü oyuncuları maça Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş tarafından hazırlatılan , ‘BİR AVUÇ KÖMÜR İÇİN BİR ÖMÜR VERENLERİ UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ’ yazılı pankartla çıktı. Her iki takımda hazırlık maçında kadrosundaki çok sayıda futbolcuya maçta yer verirken, teknik direktörler oyuncularının son performanslarını gözlemledi. Karşılıklı ataklar şeklinde geçen maçtan konuk ekip Somaspor 3-1 galip ayrılırken, Muğlaspor’un maçtaki tek golünü penaltıdan Mustafa Yıldırım kaydetti.

Öte yandan Muğlasporlu yönetim, teknik kadro ve futbolcular Soma maçı öncesi Sakartepe Restoran Sahibi Muğlaspor Başkan Vekili Hakkı Ünsal tarafından verilen yemekte bir araya geldi. Yemekte Muğlaspor  yönetimi ,teknik kadro ve futbolcular keyifli dakikalar geçirdiler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir