İçten’den Camiaya Teşekkür

40

DSCF2235Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten geçtiğimiz Cuma günü yapılan Geleneksel Muğlaspor Gecesine katılımın muhteşem olduğunu belirterek, geceye katılan herkese teşekkür etti.

Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten yaptığı basın açıklamasında geçtiğimiz hafta içinde yapılan Geleneksel Muğlaspor Birlik ve Beraberlik Gecesini değerlendirdi. Geceye gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını belirten Muğlaspor Başkanı İçten, ‘Cuma günü kulübümüzün Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Gecesine katılan herkese teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız. Ayrıca davet almadıklarından dolayı katılamayıp üzüntülerini ve sitemlerini ileten, gecemizde yer bulamayıp dönen herkesten özür dileriz. Gecemize olan ilgi bir kez daha Muğlaspor’un, Muğla’mız da yaşayan herkesin ve her kurumun ilgi duyduğu en büyük bir sivil toplum kuruluşu olduğunu bir kez daha göstermiştir’ dedi.

Gecede büyük Muğlaspor ruhunun yoğun bir şekilde yaşanmasından dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Başkan İçten, ‘Yönetim olarak borç ödeyerek sadece sorumlu kişileri değil, şampiyonluklar yaşatarak tüm halkımızı mutlu etmek istiyoruz. Çünkü büyük Muğlaspor camiasının bunu fazlasıyla hak ettiğine inanıyoruz’ diye konuştu.