GÜNEŞCAN YUVAYA DÖNDÜ

56

Muğlaspor’un eski şampiyon kadrosunda mücadele eden ve daha sonra PTT. 1. Lig ekibi Boluspor’a transfer olan orta saha oyuncusu Güneşcan Görgülü yuvaya döndü. Geçtiğimiz sezon Çankırıspor’da oynayan Güneşcan Görgülü yeniden yeşil beyazlı formayı giyeceği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Ligde yeni sezonda zirveyi hedefleyerek 3. Lig özlemini sona erdirmek isteyen Muğlaspor transfere devam ediyor. Muğlaspor son olarak geçtiğimiz yıllardaki şampiyon kadrosunda mücadele eden orta saha oyuncusu Güneşcan Görgülü ile anlaşma sağladı. Muğlaspor’un ardından çok sayıda 1. Lig ve 2. Lig ekibinde forma giyen Güneşcan Görgülü yuvaya döndüğü için çok mutlu olduğunu söyledi.

Bu sezon ligde mutlaka şampiyonluğu hedeflediklerini ve bu doğrultuda bir kadro oluşturduklarını ifade eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Rüştü Gürsoy, camianın uzun zamandan bu yana arzuladığı 3. Lig özlemini bu sezon mutlaka sona erdireceklerini kaydetti. Başkan Gürsoy, Güneşcan Görgülü’nün takımın başarısına büyük katkı sağlayacağına inandığını söyledi.

Yeniden yeşil beyazlı formayı giyeceği için çok mutlu olduğunu belirten başarılı orta saha oyuncusu Güneşcan Görgülü’de, takımın başarılı olması için takım arkadaşları ile birlikte elinden geleni yapacağını kaydetti.