«

»

Gümüş’ten Muğlaspor’a Ziyaret

DSCF203630 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’den Menteşe Belediye Başkan Adayı olan Bahattin Gümüş ekibi ile birlikte Muğlaspor Kulübünü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Eminer İçten ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Başkan Adayı Gümüş, çocukluğundan bu yana Muğlaspor’u çok sevdiğini, göreve seçilmesi halinde kanunlar çerçevesinde elinden ne geliyorsa yapacağını söyledi.

 

Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinden Menteşe Belediye Başkan Adayı olan Bahattin Gümüş Muğlaspor Kulübünü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Eminer İçten ve çok sayıda yönetim kurulu üyesi tarafından karşılanan Başkan Adayı Gümüş’e Kafaca Belediye Başkanı Murat Gökalp, Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Güven eşlik etti.

Ziyaret sırasında konuşan Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten, Başkan Adayı Gümüş ve ekibine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. Başkan İçten, ’30 Mart seçimlerinde size ve ekibinize başarılar diliyorum. Sizin ve ekibinizin Muğlaspor’a olan ilgisi ve sevgisini yakından biliyoruz. Göreve seçilmeniz halinde Muğlaspor için elinizden ne geliyorsa yapacağınıza eminim. Zaten ekibinizde bulunan Sayın Belde Belediye Başkanlarımız her zaman kulübümüze büyük destekler verdiler. Bütün dileklerinizin gerçekleşmesini diliyorum’ dedi.

Çocukluğundan bu yana her zaman Muğlaspor’u yakından takip ettiğini ve Muğlaspor sevgisinin çok büyük olduğunu ifade eden CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Bahattin Gümüş’te, ‘Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Yapılan anketler ve halkımızın ilgisi seçimleri kazanacağımızı gösteriyor. Çalışmalarımız çerçevesinde arkadaşlarımla beraber çok değer verdiğimiz ilimizin takımı Muğlaspor’u da ziyaret etmek istedik. Benim çocukluğumda okul hayatım Muğla merkezde geçti. Bu sürede Muğlaspor’un maçlarının hepsini yakından takip ettim. Sporu seviyorum ama Muğlaspor’u çok daha fazla seviyorum. Göreve seçilmemiz haline Muğlaspor için kanunlar çerçevesinde elimizden ne geliyorsa fazlası ile yapacağız. Her zaman Muğlaspor’un yanında ve destekçisi olacağız’ diye konuştu.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir