KULÜP BAŞKANIMIZ EMİNER İÇTEN DESTEK BEKLİYOR

97

IMG_3427

Spor Bakanımız Sayın Suat Kılıç kulübümüze ziyaret ettiğinde seyirci sayımın kaç kişi olduğunu sormuştu. Seçilmişlerin istediği kalabalıklar. Geçen sezon siyasilerimiz maçlarımız da gözüktülerse seyirci sayımızın fazlalığındandı.

Mahalli gazetelere bir bakalım kaç adedinde Muğlaspor ile ilgili haber var. Şayet basın ve taraftar ilgili değilse siyasiler halkın ilgi göstermediği bir kuruma neden ilgi göstersin. Bu ilgisizlik karşısında neden sadece seçilmişler suçlu olsun.

Muğlaspor’un başkanı olarak, benim kitlelere spor yaptırmaktan, sporcularımla başarı elde etmekten, kulübümü de saygın, kurumsallaşmış bir hale getirmekten başka bir amacım yok. Sporun insan yaşamında çok önemli olduğuna inanır ve onun içinde insanlara spor yaptırmayı kutsal bir görev olarak görürüm.

Muğlaspor’lu olarak bizler, birey olarak kulübümüze ne verebilirim dediğimizde, yönetim, taraftar, sporcu ve basın olarak bir bütün olabildiğimizde, kulübümüzü büyütmeyi başlatmış oluruz. Birlikteliğimizi sağladığımızda inanın bugün ilgisizliğinden yakındığımız her kişi ve kuruluş yanımızda olur.

Muğlaspor’u çok seviyorum, Muğlasporluyum diyenler, bugün kulübünün yanında olma, düşünme ve elinden geleni yapabilme zamanıdır. Çünkü bugün kulübümüzün her zamankinden çok sahip çıkılmaya ihtiyacı var. TFF’nun da hakkımızın alınması olayı var. 29 Nisan 2012 tarihinde oynadığımız maçta, mücadeleyi hukuka ve spor ahlakına aykırı şekilde kaybedişimizin karşılığında hak arayış mücadelemiz var. Yönetim olarak büyük uğraş verdiğimiz 18 Mart 2013 tarihinde taraf olarak kabul edilmediğimiz doping olayında 20 Mart 2013 tarihinde TFF Tahkim Kurulu kararı ile taraf olduğumuzun kabulü var.

ARTIK MUĞLASPOR DOPİNG OLAYINDA TARAF.

Haydi Muğlasporlular şimdi sesimizi yükseltelim ki herkes duyabilsin. Kalabalık ve birlik olalım ki birileri gücümüzü görsün.

ŞİMDİ TAM ZAMANI