EMİNER İÇTEN YENİDEN BAŞKAN

104

Kulübümüzün Olağanüstü kongresinde Başkan Eminer İçten tekrar başkan seçildi.

 

Muğla Belediyesi Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde yapılan kongreye Bayındırlık Eski Bakanı Erman Şahin, Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Belediye Bşk. Yrd. Hüseyin Daşgın, Eski Belediye Başkanı Orhan Çakır, GHSİM Burhanettin Hacıcaferoğlu, TÜFAD Muğla Başkanı Alaaddin Naganlu,  Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ, Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Yusuf Kayacık, Yiyecek Maddeleri Odası Başkanı Güven Akarken, DP İl Başkanı Zekai Alper, AKP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çelebi, eski kulüp başkanları TEB Bankası Müdürü M.Birol Kayahan ve 48 Gençlik Taraftar Derneği Başkanı Neşet Palu ve Muğlasporlular Derneği Başkanı Sadet Ayhan, ve basın mensupları ile Muğlaspor’un 217 delegesinin yanı sıra çok sayıda taraftarımız  katıldı.

Av. Mustafa Hükkamoğlu başkanlığında oluşan divanın yürüttüğü kongrede faaliyet, gelir-gider ve denetim kurulu raporları okunmasının ardından, Gündem gereği dilek ve temenni konuşmalara geçidi.

Eski Bakanımız Erman Şahin, Belediye Başkanımız Dr. Osman Gürün, Eski Başkanlarımızdan Hamdi Yücel Gürsoy, AKP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çelebi, Beyin Cerrahı Dr. M. Ali Demirbaş söz alarak birer konuşma yaptılar.

Mevcut başkan Eminer İçten, Göreve geldiğimizden bu yana tüm spor dallarında faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Hem borçlarımızı ödüyoruz, hem de sportif faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Ben ve arkadaşlarıma görev verirseniz, mevcut çizgimizi bozmadan Muğlaspor’u güzel günlere taşımaya devam edeceğiz” dedi.

Seçimlerde Tüzüğümüz gereği oy kullanabilmek için üye aidat borcunun olmaması gerektiği divan tarafından hatırlatılınca üye aidat borcu bulunan üyelerin borçlarını Önder Kaytan ödeyeceğini taahhüt etti ve makbuzları kesildi.

Cem Kaytan ve Eminer İçten başkanlığında iki liste ile gidilen seçimlerde 217 delege oy kullandı. 216 oyun geçerli sayıldığı genel kurulda Cem Kaytan başkanlığındaki liste 62, Eminer İçten başkanlığındaki liste 154 oy alarak güven tazeledi.

Yönetim kurulumuz, Eminer İçten başkanlığında Gültekin Akça Dr. Ümit Kurt, Hüseyin Naganlu, Mehmet Ü. Öztep, Fatih Çerçi, Salih Tufan, Erol Kapiz, Mehmet Üzümlüoğlu, Abdullah Eskihisarlı, Mustafa Çömez, Hüseyin Özgen, Çetin Özdoğan, M. Began Çağlav ve Hüseyin Nizamoğlu’ndan oluştu.

Genel kurulumuza iştirak eden bütün Muğlaspor sevenlerine teşekkür ederiz.