Dr.Eroğlu’ndan Muğlaspor’a Müjdeli Haber

86

DSCF2146

Muğlaspor’un önceki gün deplasmanda oynadığı Burdur Bucak maçında talihsiz bir sakatlık geçiren ve oradaki hastanede yapılan ilk tedavisinde ayağı kırık teşhisi konan Gökhan Öztürk’e Muğla’daki doktorundan müjdeli haber geldi. Gökhan’ı muayene eden Özel Yücelen Hastanesi Hekimlerinden Ortopedi Uzmanı Operatör Dr. Mustafa Eroğlu futbolcunun ayağında kırık olmadığını 10 günlük dinlenmenin ardından çalışmalara başlayabileceğini söyledi.

Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta önceki deplasmanda oynadığı maçta Burdur temsilcisi Bucakspor’a 2-1 mağlup olan Muğlaspor’da bu maçta sakatlanan futbolcu Gökhan Öztürk’e Muğla’daki doktorundan müjdeli haber geldi. Bucak maçında talihsiz bir sakatlık geçiren ve orada ilk yapılan tedavisinde ayağı kırık teşhisi konulan Gökhan Öztürk Muğla’ya dönünce Özel Yücelen Hastanesi Doktorlarından Ortopedi Uzmanı Operatör Dr. Mustafa Eroğlu tarafından muayene edildi. Gökhan Öztürk’le yakından ilgilenen ve futbolcuyu muayene eden Uzman Dr. Eroğlu, futbolcunun ayağına aldığı darbe sonrasında bileğinin döndüğünü ve dış yan bağlarında hasar oluştuğunu söyledi. Futbolcunun ayağında kırık olmadığını ifade eden Dr. Eroğlu, plastik bandaj ve ilaçla tedavi uygulanacağını 10 günlük dinlenmenin ardından Gökhan’ın çalışmalara başlayabileceğini kaydetti.

Muğlaspor Kulübü Başkanı Eminer İçten, Gökhan Öztürk’ün ayağında kırık olmamasının sevindirici olduğunu belirterek, Muğlaspor’un bütün sporcularına yakın ilgi ve alaka gösteren Özel Yücelen Hastanesi Hekimlerinden Op. Dr. Mustafa Eroğlu ve hastane yönetimine teşekkür etti