«

»

BODRUMSPOR’DAN MUĞLASPOR’A ZİYARET

DSCF3527Bodrumspor Kulübü Başkanı Rıza Karakaya ve yönetim kurulu üyeleri Muğlaspor Kulübüne yeni sezon öncesi hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bu sezon ligde aynı grupta mücadele edecek iki Muğla takımının yöneticileri açıklamalarında dostluk mesajları verdi.
Bodrumspor Kulübü Başkanı Rıza Karakaya ve yönetim kurulu üyeleri yeni sezon öncesi Muğlaspor Kulübüne nezaket ziyaretinde bulundu. Muğlaspor Kulübü Başkanı Rüştü Gürsoy ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Bodrumspor’lu yöneticiler sezon öncesi Muğlaspor’a başarılar dilediler.
Bodrumspor Kulübü Başkanı Rıza Karakaya ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Muğlapor Kulübü Başkanı Rüştü Gürsoy, ‘Bu sezon aynı grupta mücadele edeceğimiz kardeş kulübümüz Bodrumspor’un Değerli Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri kulübümüzü ziyaret ederek yeni sezon öncesi başarı dileklerini bizlerle paylaştılar. Bu ziyaret bizleri çok mutlu etti. Bizlerde en kısa sürede Bodrumspor Kulübünü ziyaret etmek istiyoruz. Bizler hiçbir zaman Muğla Bodrum ayrımı yapmıyoruz. Tüm başarılar Muğla futbolu için. Her iki takımımızın da ligde kardeşçe başarıyla mücadele edeceğine gönülden inanıyoruz’ diye konuştu.
Kısa bir süre önce göreve seçilen Muğlaspor Kulübü Başkanı Rüştü Gürsoy ve yönetim kurulu üyelerini kutlayarak sözlerine başlayan Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, ‘Rüştü Başkanım ve ekibine hayırlı olsun demek ve yeni sezon öncesi başarılar dilemek için bugün bu ziyareti gerçekleştirdik. Rüştü Başkanımızın iki kulübümüz için söylediği bütün düşüncelerine bizlerde katılıyor ve destekliyoruz. İnşallah iki güzide kulübümüz ligde ilimizi başarıyla temsil eder. İlimizden inşallah bu yıl bir şampiyon çıkacak. Önemli olan Muğla bayrağını daha da yükseklerde dalgalandırmak. İki kulübümüze de başarılar diliyoruz’ dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir