«

»

AKARKEN’i ZİYARET

Kulüp Başkanımız, yönetim kurulumuz, kulüp müdürümüz geçtiğimiz günlerde yeni hizmet binasına taşınan Yiyecek Maddeleri yapanlar satanlar Esnaf Odası’nı  ziyaret etti.

Maddi sorunlarımızı aşmaya çalışırken kulübümüze  bir destek de Yiyecek Maddesi Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken’den geldi. Akarken Muğlaspor’un bu haftasonu gideceği Manavgat deplasman giderlerini karşılayacağını açıkladı.

Yiyecek Maddeleri Yapanlar Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken herkesin Muğlaspor’un destekçisi olması gerektiğini belirterek; ‘‘ Hepimiz Muğla’nın ekmeğini yiyoruz. O halde Muğla’nın değerlerine de sahip çıkmalıyız. En zor zamanında Muğlaspor’un yanında olmalıyız. Bende şahsım olarak Muğlaspor’un bu haftaki deplasman giderlerini karşılamak istiyorum. Umarım herkese örnek olur.’’dedi.

Kulüp Başkanımız Eminer İçten’de  bu duyarlı davranışı için Akarken’e teşekkür ettiğini belirterek; ‘‘Başkanımız bizleri sevindirdi. Bu duyarlı davranışı için teşekkür ediyoruz. Umarım herkes sayın başkan gibi duyarlı olur Kulübümüze sahip çıkar.’’dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir