«

»

AK PARTİ İL TEŞKİLATINDAN MUĞLASPOR’A ZİYARET

DSC_0519AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci ve partinin il teşkilatı Muğlaspor Kulübünü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Haluk Beyimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan AK Parti İl Başkanı İhsan Küreci, Muğlaspor’un bu sezon şampiyon olması için maddi manevi ne gerekiyorsa yapılacağını söyledi.

AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol ve İl yönetim kurulu üyeleri Muğlaspor Kulübünü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Haluk Beyimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan AK Parti İl Başkanı İhsan Küreci Muğlaspor’a şampiyonluk yolunda başarılar diledi.

Muğlaspor’un ilimiz için çok önemli bir kurumu olduğunu ifade eden AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, takımın bu sezon şampiyon olması için maddi manevi her  türlü desteğin verileceğini söyledi. Bu sezon şehirde güzel bir hava yakalandığını dile getiren İl Başkanı Küreci, ‘Muğlaspor geçtiğimiz sezon şampiyonluğu kıl payı kaçırdı. Bu sezon ise yapılan tüm hazırlıklar şampiyonluk üzerine. İlimizdeki tüm kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum örgütleri el ele verdiğimiz takdirde bu sezon mutlaka şampiyonluğa ulaşırız. Biz AK Parti teşkilatı olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Takımımıza bu sezon üstün başarılar diliyoruz’ dedi.

Ziyaretleri nedeniyle AK Parti İl Başkanı İhsan Küreci, İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol ve il teşkilatı üyelerine teşekkür eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu, şehirde sezon öncesi çok güzel bir hava yakalandığını ifade ederek kulübe destek veren tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.  Lig öncesi iddialı bir kadro oluşturduklarını belirten Kulüp Başkanı Beyimoğlu, ‘Takımımız hazırlıklarını sürdürüyor. Bu sezon inşallah şehrimizin 3. Lig özlemini sona erdireceğiz’ dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir